Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Obchodní podmínky
 1. Objednávky
 2. Platba za zboží
 3. Doprava
 4. Reklamace
 5. Ochrana osobních údajů

 

1. Objednávky

Zakázník musí během objednávání zboží vystupovat pod platnou  a úplnou adresou. Kontaktní údaje (telefon, email) slouží pouze pro potvrzení objednávky.

Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k předem dohodnutém odběru vybraného zboží a rovněž se zavazuje k uhrazení dohodnuté částky za zboží.

Pokud se zákazník rozhodne objednávku stornovat, učiní tak do 4 hodin od času podání objednávky, zasláním zprávy na adresu obchod@chlebarna.cz. Takováto zpráva musí obsahovat požadavek na storno a číslo stornované objednávky.

Pokud zvolíte elektronickou platbu a zboží neuhradíte do 10 pracovních dní, bude objednávka automaticky stornována.

 

1.1 Velikost objednávky

Poštovné se vztahuje na objednávku, která je menší než 28 chlebových směsí a dopravné na objednávku, která je menší než 56 ks. Při případném překročení bude zákazník kontaktová a domluven alternativní postup-buď zmenšení objednávky, nebo příplatek za poštovné. (Toto omezení jsme byli nuceni zavést z důvodu vysokého poštovného při velkých objednávkách)

 

2.Platba zboží

Platba zboží je možná třemi způsoby:

 • elektronická platba na  číslo účtu: 2100208844 / 2010 - po výběru této možnosti Vám bude na email zaslán požadavek na zaplacení požadované částky (číslo účtu, variabilní symbol a suma).  
 • platba hotově při osobním odběru

 

3. Doprava

Zákazník si sám volí typ dopravy zboží a má na výběr z následujících možností

 • osobní převzetí
  1. V Petrovicích 135, 675 21 Okříšky v sídle firmy Vladimíry Padrnosové
 • osobní doprava do Třebíče - cena dovozu je 50 Kč  do Moravských Budějovic - cena 80  Kč.
 • obchodní balík - při této volbě Vám bude zaslán obchodní balík službami České pošty. Poštovné a balné Vám bude připočteno k ceně objednávky a je stanoveno cenou 160 Kč (v případě dobírky +30Kč). Českou poštou zasíláme pouze balíky do hmotnosti 10-ti kilo = 28 chlebových směsí.
 • DPD- zásilka bude zaslána dopravní společností DPD. Přepravné a balné Vám bude připočteno k ceně objednávky a je stanoveno ve výši 150,-- Kč (v případě dobírky +30Kč).
 • osobní dopravou do domu . Možnost doručení do Třebíče, Moravských Budějovic. Doprava je účtována poplatkem 50 a 80 Kč.

4. Reklamace

Zákazník má právo na reklamaci zboží v následujích případech

 • zákazníkovi bylo doručeno neodpovídající zboží nebo zboží v neodpovídajícím množství (obsah zboží je před expedicí focen pro ověření případných reklamací)
 • zákazníkovi bylo doručeno poničené zboží. Naleznete-li při převzetí zboží od dopravce viditelně poničený balík IHNED to oznamte dopravci a podejte stížnost. Poničený balík v žádném případě nepřebírejte.

Případné reklamace se snažíme řešit k maximální spokojenosti zákazníka..

Chceteli zboží reklamovat, prosim pište na obchod@chlebarna.cz

 

5. Ochrana osobních údajů

Odběratel dobrovolně poskytuje své osobní údaje dodavateli a souhlasí s jejich zpracováním, uchováváním a evidencí, za účelem uzavření obchodu s dodavatelem. Dodavatel neposkytuje takto získané osobní údaje třetím osobám, vyjma dopravců zboží, a to pouze k řádnému doručení zboží. Osobní údaje jsou poskytovány pouze v minimálním rozsahu nutném k řádnému plnění obchodu mezi odběratelem a dodavatelem. Osobní údaje odběratelů jsou zabezpečeny proti zneužití.

Chlebarna.cz - Chlebové směsi pro Vaše domácí pekárny
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz